← Wstecz | Drukuj

Projektant CAD / Fluence sp. z o.o.

Oferta z dnia: 17/05/2022

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: https://fluence.pl.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant CAD
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

• projektowanie konstrukcji mechanicznych wchodzących w skład produktów laserowych
• przygotowanie i modyfikacja dokumentacji CAD
• zarządzanie zmianami i organizacja dokumentacji produkcyjnej
• współpraca z zakładami produkcyjnymi

Wymagania

• obsługa oprogramowania Autodesk Inventor do prototypowania 3D CAD na poziomie zaawansowanym
• dobra znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie w projektowaniu urządzeń/maszyn o dużych stopniu złożoności (min. 100 części),
• znajomość zagadnień związanych z łączeniem różnych materiałów, rozszerzalności termicznej oraz zarządzania ciepłem,
• wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki lub mechatroniki albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń precyzyjnych,
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej,
• umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja,
Mile widziane:
• podstawy projektowania konstrukcji optomechanicznych i/lub konstrukcji o wysokiej precyzji mechanicznej
• doświadczenie w pracy z systemami PDM, np. Autodesk Vault Basic/Professional
• posiadanie certyfikatów umiejętności: np. Autodesk Certified Professional
• doświadczenie w pracy ze środowiskiem CAM
• znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie)

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie i interdyscyplinarnym zespole (optyków, fizyków, inżynierów, elektroników) o wysokich kwalifikacjach zawodowych
• Przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
• bardzo dobrą lokalizację - niedaleko Dworca Zachodniego

Forma kontaktu

mailowo - akubinowska@fluence.pl

Dane firmowe

Fluence sp. z o.o.
Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
Email: akubinowska@fluence.pl
WWW: fluence.pl