Projektant w Zespole Instalacji HVAC / Biuro Projektów Sanmed

Oferta z dnia: 23/05/2022

Gotowy na nowe wyzwania zawodowe i pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach z wykorzystaniem m.in. odnawialnych źródeł energii?
Czy oprócz projektowania i otwartych ścieżek kariery, zależy Ci aby firma zapewniła Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilności, była transparentna i panował w niej dobry klimat?
Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu!
Biuro Projektów SANMED od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów. Wykonujemy projekty technologiczne, a także realizujemy sieci i przyłącza. Współpracujemy z wiodącymi Biurami Architektonicznymi i Deweloperami przy realizacjach m. in. dużych osiedli mieszkaniowych.
Od wielu lat tworzymy miejsce pracy przyjazne Pracownikom, odpowiadające na ich potrzeby i dające perspektywy samorozwoju.
Biuro Projektów SANMED to firma wielopokoleniowa – pracują z nami zarówno doświadczeni inżynierowie z kilkudziesięcioletnim stażem pracy w naszej firmie, jak i stażyści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem.
Biuro Projektów SANMED to trzy zespoły projektowe: HVAC (11 osób), WOD – KAN
(7 osób) oraz ELE (7 osób), dodatkowo nad procesami biznesowymi czuwa zespół administracji i zarząd.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji projektowej: projektów koncepcyjnych, budowlanych, technicznych, wykonawczych oraz przetargowych w zakresie instalacji HVAC
• prowadzenie nadzorów autorskich
• współpraca i koordynacja projektów z pozostałymi zespołami branżowymi
• uczestniczenie w koordynacjach międzybranżowych oraz spotkaniach z Inwestorami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - kierunkowe /np. Wydział Inżynierii Środowiska
• uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
• Doświadczenie: min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych
• Biegła znajomość programów branżowych (AutoCAD/ BricsCAD, Audytor OZC, CO, Ventpack, Instalsoft)
• Dobra znajomość prawa budowlanego, WT, Norm
• Umiejętność pracy zespołowej
• Odpowiedzialność, uczciwość, prawość, kreatywność, komunikatywność

Dodatkowe atuty:
• Znajomość programu Revit MEP
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia
• terminowe wypłaty w transparentnym modelu rozliczeń
• szacunek wobec wszystkich osób pracujących w zespole (to nasza jedna z nadrzędnych wartości biznesowych, którymi kierujemy się prowadząc nasz biznes)
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• pracę w systemie hybrydowym lub pracę stacjonarną na warszawskim Żoliborzu, tuż przy stacji metra (do uzgodnienia)
• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, oprogramowanie projektowe,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• możliwość nauki od doświadczonych Inżynierów pracujących w swoim zawodzie od kilku dekad
• zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
• dodatkowe premie finansowe z tytułu udziału w zysku wypracowanego przez Spółkę
• pracę przy ciekawych projektach

Forma kontaktu

Kontakt mailowy: m.nowak@sanmed.waw.pl

Dane firmowe

Biuro Projektów Sanmed
Gdańska 2 lok. 58/59
01-633 Warszawa
Email: m.nowak@sanmed.waw.pl
WWW: www.sanmed.waw.pl