← Wstecz | Drukuj

Kierownik Budowy / Foreign Personnel Service

Oferta z dnia: 30/05/2022

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. . Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
KIEROWNIK BUDOWY
Miejsce pracy: Warszawa

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Planowanie oraz koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,
• Analiza dokumentacji i raportowanie ryzyka wraz z rekomendacjami rozwiązań,
• Zlecanie i odbiór robót od podwykonawców w wyznaczonym zakresie,
• Monitoring i kontrola postępu prac budowlanych ,
• Kontrola zamówień i gospodarki materiałami na budowie,
• Prowadzenie dokumentacji spotkań z podwykonawcami,
• Weryfikacja faktur,
• Nadzór nad rejestracją i efektywnym wykorzystaniem zasobów na budowie (pracownicy, sprzęt ciężki, wynajem narzędzi),
• Egzekwowanie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy na budowie.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do OIIB,
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,
• Praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• Umowa o pracę podpisywana bezpośredni u klienta,
• Możliwość realizowania ciekawych projektów,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydata,
• Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje pracownika,
• Benefity pozapłacowe.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 728 880 754 lub przesłania CV: anna.hoza@fps-work.pl

Dane firmowe

Foreign Personnel Service
Wierzbowa
1 Łódź
Email: martyna.mikuszewska@fps-work.pl