← Wstecz | Drukuj

Inżynier Wsparcia Technicznego / Foreign Personnel Service

Oferta z dnia: 31/05/2022

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. . Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Wsparcia Technicznego
Miejsce pracy: 21 / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO
Miejsce pracy: Żywiec

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Prowadzenie projektów technicznych związanych z renowacją i konserwacją zabytków oraz starych budynków,
• Obsługę klientów, pracowników i współpracowników firmy,
• Tworzenie dokumentacji technicznej produktowej oraz opinii i zaleceń renowacyjnych,
• Współpraca w zakresie wdrożeń produktów i rozwiązań technicznych,
• Prowadzenie szkoleń, prezentacji z zakresu produktów, technologii, rozwiązań renowacyjnych.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie wyższe, techniczne (budownictwo, chemia budowlana, ciepłownictwo, energetyka lub inne inżynierskie),
• Znajomość branży budowlanej i praktyka w opisanych wyżej zadaniach,
• Umiejętność pracy w programach typu CAD,
• Gotowość do podróży służbowych,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą,
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Swobodne przyuczenie do samodzielnego wykonywania obowiązków,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Pakiet świadczeń socjalnych,
• Pracowniczy Program Emerytalny,
• Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU,
• Zajęcia językowe dla pracowników.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 570 788 884 lub przesłania CV: oliwia.szpytko@fps-work.pl

Dane firmowe

Foreign Personnel Service
Wierzbowa
90-227 21
Email: martyna.mikuszewska@fps-work.pl