Inżynier - Kierownik Robót Sanitarnych / Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 24/06/2022

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski, od ponad 35 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych, montażowych w zakresie inżynierii środowiska. Profil działalności firmy, w szczególności obejmuje kompleksowe wykonanie zarówno nowych projektów inwestycyjnych oraz modernizacji systemów i instalacji: cieplnych, wentylacyjnych oraz wodno – kanalizacyjnych.
Priorytetem jest sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, dbałość o relacje z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami, a także pracownikami, którzy tworzą siłę organizacji. Firma systematycznie zwiększając wartość sprzedaży oraz portfela zamówień, umacnia swoją pozycję na rynku.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier - Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
• Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji sanitarnych i mechanicznych oraz technologicznych
• Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami
• Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z harmonogramem
• Analiza dokumentacji technicznej
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp
• Kontrola dostaw, zaopatrzenia, eliminowanie przestojów
• Zarządzanie zespołem ekip wykonawczych i inżynierów
• Kontakt z projektantem inwestycji
• Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
• Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska
• Doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżyniera Robót Sanitarnych w swojej specjalności
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń mogą być dodatkowym atutem
• Znajomość programów branżowych – AutoCAD
• Dobra organizacja pracy własnej
• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
• Gotowość do pracy w terenie
• Dyspozycyjność
• Jakość i terminowość wykonania prac
• Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantujące ciągłość pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
• Możliwość awansu jak również rozwoju zawodowego (podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez dodatkowe szkolenia specjalistyczne oraz kursy)
• Umożliwiamy zdobycie uprawnień budowlanych wykonawczych
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

Forma kontaktu

kadry@pis-piotrowski.pl

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o.
Starołęcka
61-361 Poznań
Email: kadry@pis-piotrowski.pl