Serwisant HVAC / Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 24/06/2022

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski, od ponad 35 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych, montażowych w zakresie inżynierii środowiska. Profil działalności firmy, w szczególności obejmuje kompleksowe wykonanie zarówno nowych projektów inwestycyjnych oraz modernizacji systemów i instalacji: cieplnych, wentylacyjnych oraz wodno – kanalizacyjnych.
Priorytetem jest sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, dbałość o relacje z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami, a także pracownikami, którzy tworzą siłę organizacji. Firma systematycznie zwiększając wartość sprzedaży oraz portfela zamówień, umacnia swoją pozycję na rynku.

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant HVAC
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Obsługa i konserwacja urządzeń HVAC (wentylacja, ciepłownictwo, chłodnictwo, automatyka
• Diagnostyka i naprawa urządzeń HVAC
• Montaż i uruchomienie układów automatyki HVAC
• Usuwanie usterek instalacji i urządzeń HVAC
• Uczestnictwo w uruchomieniu instalacji i urządzeń
• Nadzór nad podwykonawcami z zakresu serwisu
• Współpraca z kierującymi pracami serwisu oraz obiektu
• Sporządzanie dokumentacji serwisowej
• Nadzór nad pracami serwisowymi realizowanych projektów

Wymagania

• Wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w zakresie urządzeń HVAC
• Doświadczenie w zakresie automatyki HVAC będzie dodatkowym atutem
• Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki
• Znajomość zagadnień z zakresu HVAC (wentylacja, ogrzewnictwo, klimatyzacja)
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
• Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
• Uprawniania cieplne i gazowe będą dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność i zaangażowanie
• Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje na terenie Polski)
• Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Narzędzia pracy (laptop, telefon, narzędzia serwisowe)
• Ubezpieczenie grupowe
• Pracę w miłej atmosferze
• Pakiet opieki medycznej oraz ubezpieczeń zdrowotnych.

Forma kontaktu

kadry@pis-piotrowski.pl

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o.
Starołęcka
61-361 Poznań
Email: kadry@pis-piotrowski.pl