← Wstecz | Drukuj

Laborant / Skanska SA

Oferta z dnia: 15/07/2022

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Laborant
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
- dbaniem o terminowe wykonywanie badań w laboratorium oraz na projektach wraz z zachowaniem standardów jakościowych
- badaniem bieżących materiałów oraz prowadzeniem dokumentacji
- prowadzeniem zapisów z wykonywanych badań i sporządzaniem sprawozdań
- bieżącą komunikacją w zakresie jakości materiałów
- przestrzeganiem standardów BHP
- ścisłą współpracą z Kierownikiem i Technologiem

Wymagania

masz ukończone technikum budownictwa lub doświadczenie w pracy w budownictwie
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta/ specjalisty
znasz wymagania norm i wytycznych laboratoryjnych
posiadasz silną orientację na wyniki
jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną
masz umiejętności interpersonalne i łatwość budowania relacji
cechuje Cię wysoka etyka pracy
jesteś osobą otwartą na nowe pomysły i rozwiązania
wykazujesz się wysoką motywacją i zaangażowaniem
masz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z innych jednostek w ramach budownictwa inżynieryjnego
możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie
pracę w oparciu o wysokie standardy BHP
kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
umowę o pracę
rozliczanie pracy w nadgodzinach
system premiowy
szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, wczasy pod gruszą, ZFŚS, PPK, odzież robocza, różnorodne szkolenia)
wolontariat pracowniczy

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska SA
al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: aneta.ceglinska@skanska.pl