← Wstecz | Drukuj

Robotnik drogowo-mostowy / Skanska SA

Oferta z dnia: 15/07/2022

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Robotnik drogowo-mostowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
- wykonywaniem prac pomocniczych przy specjalistycznych robotach drogowo-mostowych
- ładowaniem i rozładowywaniem materiałów budowlanych oraz sprzętu i transportowaniem ich w obrębie miejsc prowadzenia prac
- wykonywaniem prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań
- mieszaniem, wylewaniem, rozpościeraniem materiałów
- kopaniem i wypełnianiem dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych
- posługiwaniem się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.
- sprzątaniem miejsc pracy i usuwaniem różnych przeszkód i zatorów
- wykonywaniem prac pomocniczych przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych
- wykonywaniem zabezpieczeń frontu robót, dbałość o bezpieczeństwo
- utrzymaniem tymczasowej organizacji ruchu - codzienna kontrola, weryfikacja zgodności z projektem

Wymagania

masz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
posiadasz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
znasz rozwiązania budowlane
potrafisz pracować w zespole
prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z innych jednostek w ramach budownictwa inżynieryjnego
możliwość pracy na różnorodnych projektach
możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie
możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień i kursów operatorskich
pracę w oparciu o wysokie standardy BHP
kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
umowę o pracę
rozliczanie pracy w nadgodzinach
system premiowy
różnorodną odzież robocza i dodatki socjalno-bytowe
szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ZFŚS, PPK, różnorodne szkolenia)

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska SA
al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: aneta.ceglinska@skanska.pl