← Wstecz | Drukuj

Monter instalacji tryskaczowych / Electra M&E

Oferta z dnia: 10/08/2022

Electra M&E Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy Electra Ltd. z siedzibą w Izraelu, specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji tryskaczowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

•Wykonywanie instalacji pożarowych z branży- tryskaczowej i hydrantowej na terenie całego kraju
•Montaż, demontaż, regulacja, naprawa i serwisowanie instalacji
•Praca zgodnie z dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń, rysunkami montażowymi i uzgodnieniami
•Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na budowie
•Dbałość o powierzone narzędzia, materiał i pozostałe mienie firmy

Wymagania

•Doświadczenie w pracy na budowie w branży instalacyjnej (tryskacze i hydranty)
•Dobra znajomość technologii łączenia i montażu rurociągów i armatury
•Mile widziani kandydaci posiadający aktualne certyfikaty VdS
•Solidność i precyzja
•Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

•Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
•Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia z kompetencji twardych i miękkich)
•Przyjazną atmosferę w pracy
•Imprezy integracyjne i sportowe
•Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)

Forma kontaktu

rekrutacja@electra.co.pl

Dane firmowe

Electra M&E
Al. Jerozlimskie
02-305 Warszawa
Email: magdalena.sokolowska@electra.co.pl
WWW: www.electra.co.pl