← Wstecz | Drukuj

Główny Specjalista / oferowanie - elewacje / Skanska SA

Oferta z dnia: 20/07/2022

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Główny Specjalista / oferowanie - elewacje
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

udziałem w procesie oferowania robót elewacyjnych w tym m.in. sporządzaniem zapytań ofertowych, kompleksowym przygotowaniem ofert (zapewnienie spełnienia wymogów formalnych), zbieraniem i analizą ofert podwykonawców, przygotowywaniem ofert cenowych, udziałem w negocjacjach, analizą SIWZ pod kątem wymogów PZP, analizą ofert konkurencji pod kątem spełnienia wymagań PZP oraz SIWZ
udziałem w procesie przygotowania produkcji robót elewacyjnych
współpracą z  Podwykonawcami, Projektantami, Inspektorem nadzoru i dostawcami systemów elewacyjnych
sporządzaniem harmonogramów montażu fasad
szacowaniem i przewidywaniem ryzyk w realizacji
analizą dokumentacji projektowej oraz proponowaniem rozwiązań zamiennych
proponowaniem optymalizacji zarówno w fazie projektowej jak i wykonawczej
udziałem w spotkaniach projektowych i realizacyjnych

Wymagania

masz wykształcenie wyższe techniczne
posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w branży związanej z realizacją fasad
posiadasz umiejętność sporządzania kosztorysów
posiadasz znajomość programu kosztorysowego NORMA oraz znajomość cen materiałów i usług
posiadasz uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi – mile wdziane
umiesz tworzyć harmonogramy realizacyjne
znasz rynek firm fasadowych
potrafisz obsługiwać programy: Auto-Cad, MS Project, pakiet MS Office
dobrze organizujesz swoją  pracę
jesteś osobą komunikatywną
znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii
możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branży w ramach budownictwa ogólnego
możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku
pracę w oparciu o wysokie standardy BHP
kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
umowę o pracę
rozliczanie nadgodzin
szeroką ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, system premiowy, Multisport, wczasy pod gruszą, szkolenia dla pracowników)
wolontariat pracowniczy
programy wymany międzynarodowej

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska SA
al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: aneta.ceglinska@skanska.pl