← Wstecz | Drukuj

Inżynier produkcji / ENCO Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 29/11/2022

Firma ENCO Sp. z o.o. działająca na rynku od 1989r. realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki, w związku z dalszym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:
Inżynier ds. przygotowania produkcji

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier produkcji
Miejsce pracy: Pyskowice / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

• Przygotowanie rysunków do akceptacji Klienta
• Kompletowanie dokumentacji technicznej, powykonawczej
• Sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia.
• Dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych.
• Prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową, dotrzymania parametrów technicznych, kontrola końcowa wyrobu -zwolnienie wyrobu.

Wymagania

Poszukujemy osoby z:

• Wykształceniem technicznym lub wyższym (elektrycznym/ elektrotechnicznym/ budowlanym lub pokrewnym)
• Dobrą znajomością programu AUTOCAD
• Umiejętnością czytania dokumentacji technicznej
• Odpowiedzialnej i sumiennej

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez różnorodność realizowanych zadań
• Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i pakiet premiowy
• Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą,

Dane firmowe

ENCO Sp. z o.o.
Magazynowa
44-120 Pyskowice
Email: kadry@grupaenco.pl