← Wstecz | Drukuj

Projektant Konstrukcji Budowlanych / Proguest

Oferta z dnia: 28/07/2022
O firmie

FIRMA:
* budownictwo mieszkaniowe
* wieloletnie i bogate doświadczenie
* świadczenia projektowo-budowlane
* stabilna i ugruntowana pozycja

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Konstrukcji Budowlanych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY: okolice Poznania

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:
• projektowanie i koordynację prac projektowych
• przygotowywanie Projektów Koncepcyjnych, Budowlanych i Wykonawczych wg prawa budowlanego, norm i przepisów
• przygotowywanie opinii technicznych oraz dokumentacji
• wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji
• opracowywanie rysunków warsztatowych
• optymalizację rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ:
• wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z budownictwem
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
• znajomość środowiska CAD
• dobrą organizacje pracy, odpowiedzialność, samodzielność
• MILE WIDZIANE: uprawnienia architektoniczne do projektowania

Oferujemy

GWARANTUJEMY:
• zatrudnienie na umowie B2B lub UoP
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, m.in. samochód (również do użytku prywatnego)
• atrakcyjne wynagrodzenie (10-18 tys. netto przy B2B, przy umowie o pracę stawka do indywidualnego ustalenia)
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Forma kontaktu

mail: kinga.zaboklicka@proguest.pl
tel. 533 387 923

Dane firmowe

Proguest
Poznańska
62-020 Poznań
Email: kinga.zaboklicka@proguest.pl