Maintenance Specialist/ Diagnostic Engineer / Info Marine sp. z o.o.

Oferta z dnia: 03/11/2022

Od ponad 19 lat Info Marine dostarcza specjalistyczne rozwiązania diagnostyki technicznej dla przemysłu morskiego, naftowego i lądowego. W przemyśle morskim zdobyliśmy wiedzę na temat sprzętu morskiego wraz z filtracją sygnałów środowiskowych w celu przedstawienia rzeczywistego stanu maszyn i wykrycia prawdziwego źródła problemów. Nasze możliwości diagnostyki technicznej obejmują zarówno przemysł naftowy i gazowy, jak i lądowy. Oferujemy pełny cykl rozwiązań - od oceny, poprzez pomiary, do analizy, a następnie raport z diagnostyki technicznej z poradami i zaleceniami. Wszystkie analizy są wykonywane przez nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, doświadczonych w diagnostyce drgań i urządzeń elektrycznych. Potrafią oni rozpoznać i zidentyfikować problemy techniczne takie jak: niewyważenie, niewspółosiowość, uszkodzenie sprzęgieł, zużycie przekładni, niedosmarowane łożyska, poluzowane elementy, niewłaściwy rozkład temperatury, zanieczyszczenia elektryczne i wiele innych.

Oferowana praca

Stanowisko: Maintenance Specialist/ Diagnostic Engineer
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

- Podział czasu pracy: 20% w biurze w Gdyni, 30% na wyjazdach zagranicznych (średnio 4 dni, z różną częstotliwością), 50% Home office.
- Praca polegająca na wykonywaniu pomiarów wibracyjnych, termograficznych, tensometrycznych oraz ich późniejszej obróbce.
- Pomiary: drgań urządzeń obrotowych na statkach, termograficzne i inne
- Wstępne przygotowanie raportów
- Aktualizacja danych technicznych w bazach danych pomiarowych
- Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika/Elektronika/Automatyka)
- Dobra znajomość języka angielskiego - co najmniej w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (praca na całym świecie)
- Zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
- Mile widziane są osoby z doświadczeniem w branży diagnostycznej, ale rozważymy CV każdej osoby zainteresowanej szeroko pojętą technologią i przemysłem.
- Osoba samodzielna, z inicjatywą i decyzyjna.
- Prawo jazdy kat. B
- Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- Dyspozycyjność - pomiary odbywają się głównie poza granicami Polski

Oferujemy

- Umowę o pracę po okresie próbnym
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju w kierunku analityka utrzymania ruchu
- Szkolenia wprowadzające do pracy oraz z obsługi specjalistycznego sprzętu i oprogramowania
- Możliwość odbycia międzynarodowych kursów certyfikujących
- Możliwość poznania rynku międzynarodowego
- Możliwość delegacji zagranicznych

Forma kontaktu

Jak aplikować?

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
recruitment@info-marine.com

Dane firmowe

Info Marine sp. z o.o.
Kamrowskiego 16
81-603 Gdynia
Email: recruitment@info-marine.com
WWW: www.info-marine.com/