← Wstecz | Drukuj

Technik Utrzymania Ruchu / GRH Polska

Oferta z dnia: 18/11/2022

Polska firma z okolic Rzeszowa (RUDNA MAŁA) produkująca wyroby z drewna, aluminium i PCV.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Montaż i demontaż zespołów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
• Prace remontowe i przeglądy okresowe
• Pomiar parametrów procesów technologicznych
• Tworzenie instrukcji pracy oraz procedur
• Wymiana zużytych narzędzi

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia SEP E1

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
• Premię uznaniową
• Dofinansowanie szkoleń
• Paczki na Święta
• Ubezpieczenie grupowe
• 2-zmianowy system pracy pn – pt (7-15, 15-23)
• Możliwość pracy w soboty płatne dodatkowo

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to aplikuj za pomocą poniższego linku!

Nie zapomnij o Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dane firmowe

GRH Polska
Rudna Mała
36-054 Rzeszów
Email: m.stochmal@grhpolska.com