← Wstecz | Drukuj

Kierownik Utrzymania Ruchu / GRH Polska

Oferta z dnia: 18/11/2022
O firmie

Firma produkcyjna z branży Automotive.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Sanok / podkarpackie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• Zarządzania zespołem: Zastępca Kierownika, Konserwatorzy, Elektromechanicy
• Zapewniania ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Koordynowania napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
• Kontroli nad jakościowym wykonaniem remontów, konserwacji i przeglądów
• Kontroli dokumentacji technicznej maszyn oraz przygotowywanie i uruchamianie nowych maszyn i narzędzi
• Współpracy z działem produkcji, Kierownikiem projektu oraz działem zakupów w ramach nowych uruchomień i inwestycji
• Odpowiedzialności za budżet działu utrzymania ruchu oraz za wskaźniki
• Planowania zakupów dla działu UTR

Wymagania

• Wiedza z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i automatyki
• Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji urządzeń
• Doświadczenie w zapewnianiu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Predyspozycje do kierowania zespołem i zdolności przywódcze

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w formie podstawy dopasowane do Twojego doświadczenia - firma jest otwarta na konkurencyjne stawki na rynku lokalnym
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 / 8-16
• Możliwość pracy zdalnej w sytuacjach tego wymagających
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatną opiekę medyczną
• Sprzęt ułatwiający pracę, również do użytku prywatnego – laptop, telefon służbowy
• Dofinansowanie szkoleń

Zainteresowany? Wyślij Nam swoją aplikację poprzez poniższy link!

Dane firmowe

GRH Polska
- Sanok
Email: m.stochmal@grhpolska.com