Inżynier ds. Jakości i Dokumentacji / Technopomiar Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 02/11/2022

Od ponad 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania analityki przemysłowej na rynek zarówno polski, jaki i międzynarodowy. Naszymi klientami są największe elektrownie, zakłady petrochemiczne i chemiczne w Polsce, zakłady z branży gazowniczej, spożywczej i farmacji, producenci gazów technicznych i międzynarodowe biura projektów.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń pomiarowych oraz projektowaniem i realizacją "pod klucz" kompletnych systemów analitycznych do pomiarów parametrów fizykochemicznych w procesach przemysłowych. Dostarczamy przemysłowe systemy detekcji gazów palnych i toksycznych w otoczeniu oraz urządzenia do poboru próbek do analiz ciągłych i dla laboratoriów.

Więcej informacji: www.technopomiar.pl.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Jakości i Dokumentacji
Nr ref.: Inż Jakosci_11/2022
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
analiza dokumentów technicznych
tworzenie harmonogramów/planów kontroli jakości
tworzenie procedur, standardów i metod zapewnienia jakości
utrzymanie kontaktu z poddostawcami, podwykonawcami oraz klientem
prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
sporządzanie i kompletowanie dokumentacji jakościowej i technicznej
tworzenie instrukcji eksploatacji
współpraca z innymi działami
raportowanie postępu prac.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane energetyczne, mechaniczne, elektryczne)
mile widziane doświadczenie w kontroli jakości
znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
znajomość środowiska AutoCad
znajomość podstaw elektrotechniki (dla kandydatów spoza kierunków elektrycznych),
język angielski w stopniu co najmniej B2/C1
dokładność, sumienność, samodzielność
umiejętność pracy zespołowej
zdolności analityczne
prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

możliwość rozwoju w branży analityki przemysłowej
możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w kierunku Inżyniera ds. Jakości i Dokumentacji
współpracę z największymi biurami projektów i zakładami przemysłowymi w Polsce i za granicą
możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową,
pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
dobre warunki płacowe,
premie uznaniowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

Forma kontaktu

mail z CV na adres : rekrutacja@technopomiar.pl

Dane firmowe

Technopomiar Sp. z o.o.
Graniczna 105
54-530 Wrocław
Email: dsmolkowska@technopomiar.pl
WWW: www.technopomiar.pl