← Wstecz | Drukuj

Doradca techniczno-handlowy / Technopomiar Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 02/11/2022

Od 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania na rynek zarówno polski, jaki i międzynarodowy. Naszymi klientami są m. in. największe elektrownie, zakłady petrochemiczne i chemiczne, gazownictwo, farmacja, producenci gazów technicznych i międzynarodowe biura projektów.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem analizatorów oraz projektowaniem i realizacją "pod klucz" kompletnych systemów analitycznych do pomiarów parametrów fizykochemicznych cieczy i gazów w procesach przemysłowych. Dostarczamy systemy detekcji gazów palnych i toksycznych w otoczeniu oraz urządzenia do poboru próbki do analiz ciągłych i dla laboratoriów. Więcej informacji: www.technopomiar.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy
Nr ref.: DzH_11.2022
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

kontakt z klientem - uzgodnienia techniczne odnośnie zamówienia, przygotowanie dedykowanej ofert, realizacja zamówienia,
kontakt z producentami (głównie firmy zagraniczne) - ustalenia techniczne i handlowe dotyczące realizowanego projektu lub zamówienia,
odpowiedzialność za grupę produktów / rynków (sprzedaż, konsultacje techniczne),
nadzór nad realizacją projektów „pod klucz” przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: energetyka, mechanika, chemia, fizyka, elektryka, biotechnologia lub pokrewne,
język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
zaangażowanie i chęć uczenia się,
prawo jazdy kat. B,
doświadczenie w pracy z klientem oraz związane z działalnością handlową będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

szerokie możliwości rozwoju przez bezpośrednią współpracę z producentami systemów analitycznych obejmują szkolenia,
współpracę z największymi biurami projektów i zakładami przemysłowymi w Polsce i za granicą,
możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową,
szkolenia produktowe i z umiejętności miękkich
pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (stała pensja plus premia uznaniowa).

Forma kontaktu

Prośba o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy:
rekrutacja@technopomiar.pl

Dane firmowe

Technopomiar Sp. z o.o.
Graniczna 105
54-530 Wrocław
Email: dsmolkowska@technopomiar.pl
WWW: www.technopomiar.pl