Młodszy inżynier ds. nadzoru technicznego urządzeń przemysłowych / Info Marine sp. z o.o.

Oferta z dnia: 03/11/2022

For over 19 years Info Marine provides specialized technical diagnostic solutions for Marine, Oil & Gas, and Land industry. In the Marine industry we gained expert knowledge of marine equipment along with filtration of environmental signals to present machinery actual condition and detect the real source of problems. Our technical diagnostic capabilities encompass Oil & Gas as well as Land industry. We offer the complete solution cycle – from assessment, by measurements, to analysis followed by a technical diagnostic report with advice and recommendations. All analysis is done by our qualified team of specialists, experienced in vibration and electrical device diagnostics. They can recognize and identify technical problems such as: unbalancing, misalignment, damage of couplings, wear down of gear, ungreased bearings, loosened components, improper temperature distribution, electrical contamination and many more.

Stanowisko: Młodszy inżynier ds. nadzoru technicznego urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Przygotowywanie raportów z: wibracji urządzeń rotujących, pomiarów termograficznych, pomiarów natężenia hałasu, itd.
Korespondencja z klientem
Praca z bazą danych SQL
Dbanie o wizerunek firmy
Testowanie oprogramowania operacyjnego

Wymagania

Wyższe wykształcenie techniczne lub podczas studiów zaocznych (Mechanika, Budowa maszyn, Fizyka etc.)
Dobra znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym
Umiejętność szybkiej nauki i przyswajania nowej wiedzy
Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy

Całkowite wdrożenie do pracy
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość pracy zdalnej - forma hybrydowa: 3 tygodnie Home Office, tydzień praca w biurze (po całkowitym wdrożeniu)
Rozwój w kierunku analityka ds. utrzymania ruchu -zdobycie wiedzy z diagnostyki wibracyjnej, termograficznej oraz systemów nadzoru przemysłowych urządzeń rotujących
Atrakcyjne wynagrodzenie
Poznanie pracy na styku mechaniki i IT
Szkolenia wdrażające do pracy oraz z obsługi specjalistycznego oprogramowania
Możliwość odbycia międzynarodowych certyfikujących kursów
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Możliwość poznania rynku międzynarodowego

Forma kontaktu

Uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
recruitment@info-marine.com

Dane firmowe

Info Marine sp. z o.o.
Kamrowskiego
81-603 Gdynia
Email: recruitment@info-marine.com