← Wstecz | Drukuj

Konstruktor / CAD Designer / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 04/11/2022

Naszym partnerem jest firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor / CAD Designer
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Stanowiska:
● konstruktor
3 lata doświadczenia zawodowego w tworzywach
● starszy konstruktor
5 lat doświadczenia zawodowego w tworzywach i komunikatywny angielski lub niemiecki
● BTV (projektant rozwojowy)
● powyżej 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzywach i komunikatywny angielski lub niemiecki

● Konstruowanie elementów z tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami klientów;
● Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach;
● Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla nowych oraz istniejących projektów;
● Efektywna współpraca między działami w firmie;
● Wsparcie przy wdrożeniach nowych projektów.
● Praca w programach Catia v5 i/lub Siemens NX’
● W przypadku stanowiska konstruktora rozwojowego wyjazdy delegacyjne raz w miesiącu na 3 dni
● Zespół składa się z 5 projektantów i kierownika

Wymagania

● Wykształcenie wyższe techniczne;
● Min. roczne doświadczenie w konstrukcji elementów z tworzyw sztucznych (mile widziane doświadczenie przy projektowaniu
wyposażenia wnętrz dla branży motoryzacyjnej);
● Znajomość i umiejętność obsługi program Catia v5 i/lub Siemens NX;
● Znajomość języka angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
● Umiejętność pracy w zespole;
● Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy;

Oferujemy

● wynagrodzenie 5000 - 10 000 zł brutto na umowę o pracę
● praca w godzinach 8 00 - 16 00
● możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia,
● dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
● świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
● dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
● dofinansowanie zajęć sportowych.

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Legnicka
59220 Legnica
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com
WWW: www.creativeideaskd.com