← Wstecz | Drukuj

Inżynier jakości (automotive) / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 06/11/2022
O firmie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży automotive

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier jakości (automotive)
Miejsce pracy: Jawor / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

● Organizacja i monitorowanie codziennej pracy podległego zespołu Kontrolerów Jakości.
● Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z Działem Produkcji, pozostałymi działami wsparcia oraz Centralą firmy w zakresie realizacji bieżących zadań.
● Kompleksowe zarządzenie analizami przyczyn problemów z wykorzystaniem narzędzi jakościowych.
● Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Jakości w zakresie działania systemu zarządzania jakością w firmie, certyfikacją wdrożonych
systemów (ISO) oraz przygotowanie firmy do audytów zewnętrznych.
● Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, analiza wyników oraz podejmowanie działań naprawczych.
● Raportowanie wyników pracy zgodnie z wymogami Klientów oraz wewnętrznymi standardami firmy do bezpośredniego przełożonego oraz Centrali firmy.
● Sporadyczne delegacje do Czech i Niemiec (jedynie w przypadku jeśli klient będzie tego oczekiwał)

Wymagania

● Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive.
● Język angielski lub niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
● Praktyczna znajomość systemu IATF 16949:2016 oraz narzędzi SPC, APQP, PPAP/VDA, FMEA, IMDS, 5Why, 8D, Ishikava, problem
solving.
● Zdolność analitycznego myślenia i świadomość biznesową, cechy przywódcze
● Podstawową wiedza z zakresu Lean Manufacturing.
● Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.
● Dodatkowym atutem będzie posiadanie - Pełnomocnika Systemu PSB do spraw bezpieczeństwa wyrobu.

Oferujemy

● Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy w godzinach od 08:00 do 09:00.
● Wynagrodzenie 8 000 - 12 000 zł brutto na umowę o pracę
● Premia roczna
● Szkolenia
● Pakiet medyczny Luxmed
● Pakiet socjalny (bony na święta wielkanocne i bożonarodzeniowe, wczasy pod gruszą, paczki mikołajowe)

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Legnicka
59220 Jawor
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com