Inżynier jakości (tworzywa sztuczne) / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 05/04/2023

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier jakości (tworzywa sztuczne)
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

● Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych w firmie;
● Rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
● Prowadzenie i nadzór nad realizacją działań korygujących;
● Kontakt z klientem niemieckim oraz reprezentowanie firmy wobec klienta;
● Obsługa reklamacji
● Sporządzanie raportów 8D.
● Dział: Kierownik jakości + 7 inżynierów jakości
● Możliwe delegacje raz w miesiącu na dwa dni (stan przed pandemią)

Wymagania

● Doświadczenie w dziale jakości w branży automotive
● Znajomość języka niemieckiego stopień minimum komunikatywny;
● Gotowość do krótkich, zagranicznych wyjazdów służbowych;
● Mile widziane doświadczenie jakościowe: raport 8D, umiejętność tworzenia instrukcji kontroli , Plan Controli, FMEA.

Oferujemy

● wynagrodzenie do 10000 zł brutto na umowę o pracę
● praca w godzinach 8 00 - 16 00
● możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia,
● dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
● świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
● dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
● dofinansowanie zajęć sportowych.

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Jaworzyńska
59220 Legnica
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com