← Wstecz | Drukuj

Inżynier Elektryk / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 07/11/2022
O firmie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Elektryk
Miejsce pracy: Miejska GóRka / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

● inżynier wejdzie w skład grupy projektowej zajmującej się rozbudową zakładu i będzie podlegał Ekspertowi ds. Projektów Strategicznych.
● nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
● realizacja zadań inwestycyjnych w zakresie systemów i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
● nadzór nad remontami i wykonywaniem nowych instalacji elektrycznych
● podłączanie i konfigurowanie modułów monitorująco-diagnostycznych
● wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń i instalacji oraz współpraca z firmami zewnętrznymi prowadzącymi prace remontowe na terenie
zakładu produkcyjnego
● przygotowywanie analiz efektywności ekonomicznej planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych i zakupów
● utrzymanie i rozwijanie systemu monitorowania pracy węzłów, rozdzielni i sieci ciepłowniczych itp.
● realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych
● wykonywanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji związanej z potrzebami w zakresie instalacji elektrycznej oraz urządzeń elektroenergetycznych
● prowadzenie i rozwijanie automatycznego odczytu liczników energii elektrycznej i cieplnej
● zapewnienie sprawności działania systemu łączności przewodowej i bezprzewodowej w przedsiębiorstwie.

Wymagania

● wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja lub elektrotechnika
● min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
● doświadczenie w zarządzaniu projektami
● znajomość metod i rozwiązań w zakresie diagnostyki i predykcji
● znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical) i MS Office
● znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
● umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
● kompetencje z zakresu zarządzania projektami
● umiejętność analizy i identyfikacji przyczyn źródłowych usterek
● umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany
● prawo jazdy kat. B
● znajomość programów SAP PM i Comos - mile widziana

Oferujemy

● wynagrodzenie do 12 000 zł brutto na umowę o pracę
● praca w godzinach 7:00 - 15:00
● pakiet prywatnej opieki medycznej
● możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
● dofinansowanie do wypoczynku
● bony na święta
● pożyczki na preferencyjnych warunkach
● wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach

Forma kontaktu

recruitment@crativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Miejska Gorka
63910 Miejska Górka
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com