Specjalista ds. Przemysłowych Systemów Wizyjnych / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 07/11/2022
O firmie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG

Stanowisko: Specjalista ds. Przemysłowych Systemów Wizyjnych
Miejsce pracy: CiechanóW / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- dobór, uruchamianie i konfiguracja nowoczesnych systemów wizyjnych
- wypracowywanie optymalnych rozwiązań technicznych w międzynarodowym zespole ekspertów
- poszukiwanie i testowanie niestandardowych zastosowań dla systemów wizyjnych
- uczestnictwo w projektach inwestycyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do podróży służbowych
- wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie doboru, uruchamiania i konfiguracji:
+ metody inspekcyjnej [dostosowywanie metody do wymagań inspekcji, cech charakterystycznych obiektu inspekcji oraz ograniczeń związanych z czasem inspekcji i z otoczeniem]
+ oświetlenia [rozmieszczenie, geometria, barwa]
+ sensorów [czujniki wizyjne, kamery]
+ obiektywów
+ analityki wizyjnej [2D COLOR i MONO; dobrze widziane 3D i analiza maszynowa]
+komunikacji z zewnętrznymi systemami [IT, OT]

Oferujemy

- umowa o pracę
- praca w godzinach 7:00 - 15:00 z elastycznym grafikiem
- wynagrodzenie do 15 000 zł brutto
- możliwość pracy hybrydowej
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- dofinansowanie do wypoczynku
- bony na święta

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Ciechanów
06400 Ciechanów
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com