← Wstecz | Drukuj

Doradca handlowy ds pneumatyki / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/11/2022

Naszym klientem jest firma o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęli w 1994 roku. Zajmuje się sprzedażą komponentów, doradztwem technicznym, projektowaniem i produkcją w zakresie pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, automatyki, pomp, zbiorników, drukarek 3D i elektromobilności.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca handlowy ds pneumatyki
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

● utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi Klientami Działu Pneumatyki
● pozyskiwanie nowych kontaktów (firmy handlowe, produkcyjne, utrzymanie ruchu, praktycznie wszystkie sektory przemysłu, automotive, przemysł drzewny, spożywczy, fleksografia, producenci opakowań)
● praca w biurze we Wrocławiu przy Kromera oraz w terenie - woj. dolnośląskie i opolskie.
● doradztwo produktowe, projektowe i techniczne

Wymagania

● wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, automatyka, mechatronika)
● doświadczenie w branży pneumatyki i/lub mechatroniki
● znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym, branżowym
● doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
● doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub/i konstrukcyjnym (mile widziane)
● znajomość programów wspierających projektowanie typu Autodesk, AutoCad, EPLAN Fluid, Solid Works (mile widziane)

Oferujemy

● 7000 zł brutto na uop + premie przy realizacji miesięcznych planów marżowych
● samochód służbowy do użytku prywatnego, telefon, laptop,
● prywatna opieka medyczna
● ubezpieczenie grupowe
● program MultiSport Benefit
● bezpłatny kurs jęz. angielskiego
● szeroki pakiet świadczeń ZFŚS

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Kromera
50010 Wrocław
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com