Starszy Specjalista ds. Systemów Wizyjnych / teamtechnik Production Technology

Oferta z dnia: 25/11/2022

Jako część teamtechnik Group jesteśmy jednym ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Naszym celem jest projektowanie i upowszechnianie innowacyjnych rozwiązań automatyzacyjnych odpowiadających wymaganiom i potrzebom naszych klientów. Do tego celu używamy najnowszych  technologii produkcyjnych, które umożliwiają tworzenie linii montażowych zintegrowanych z systemami testującymi i kontrolującymi końcową jakość produktu oraz dokonującymi testów funkcjonalnych przy produkcji seryjnej.

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Specjalista ds. Systemów Wizyjnych
Miejsce pracy: Skawina / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- Dobór, konfiguracja i uruchamianie inspekcji wizyjnych (w tym deep-learning) dla procesów przemysłowych
- Wycena i szacowanie wykonalności na etapie ofertowania dla klienta
- Udział w rozmowach z klientem na temat doradztwa technicznego w zakresie systemów wizyjnych
- Budżetowanie projektów w zakresie systemów wizyjnych i kontrola ich wykonania
- Rozwój komórki systemów wizyjnych w teamtechnik dla obu oddziałów w Polsce
- Zarzadzanie i nadzór komórki systemów wizyjnych (zespół kilkuosobowy)

Wymagania

- Min. 5 lat pracy na stanowisku specjalisty systemów wizyjnych
- Doświadczenie w pracy z Cognex oraz Keyence.
- Umiejętności do organizacji pracy własnej i podległego zespołu pracowników
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Gotowość do podróży służbowych do 25% rocznie (krajowych i zagranicznych)
- Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

- Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
- Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@teamtechnik.pl

Dane firmowe

teamtechnik Production Technology
Za Górą 23
32-050 Skawina
Email: praca@teamtechnik.pl
WWW: https://teamtechnik.pl/