Praktyka Budowlana Mota-Engil Central Europe / Mota-Engil Central Europe

Oferta z dnia: 16/12/2022

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Oferowana praca

Stanowisko: Praktyka Budowlana Mota-Engil Central Europe
Miejsce pracy: KrakóW / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Firma MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE poszukuje ambitnych, nastawionych na rozwój studentów kierunków inżynieryjnych i nie tylko, do wsparcia pracy zespołu.

Wymagania

- Student kierunków inżynieryjnych (budownictwo, architektura lub pokrewne), mile widziani studenci kierunków administracyjnych,
- Osoba z pasją, chcąca się rozwijać i szukająca wyzwań,
- Rozwinięte zdolności analityczne,
- Obsługa pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

- Oferta płatnej praktyki, stażu, zlecenia z możliwością nawiązania długofalowej współpracy,
- Realizację praktyki obowiązkowej wymaganej w trakcie trwania studiów,
- Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej,
- Możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów,
- Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk,
- Pracę w zaangażowanym zespole,
- Możliwość nauki języków (j. angielski, j. portugalski)

Dane firmowe

Mota-Engil Central Europe
Opolska 110
31-323 Kraków
Email: anna.machala@mota-engil-ce.eu