Specjalista ds. wdrożeń nowych projektów / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 11/01/2023
O firmie

Naszym klientem jest firma z branży tworzyw sztucznych

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń nowych projektów
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- obsługa programu SAP;
- terminowa realizacja testów oraz dbanie o ciągłość zaopatrzenia produkcji przedseryjnej;
- rozwiązywanie problemów i koordynowanie działań projektowych;
- komunikowanie się z dostawcami, kooperantami i klientami firmy oraz zespołem projektowym;
- planowanie realizacji wysyłek wyrobów gotowych;
- wsparcie działu Inżynieringu, Jakości i Konstrukcji we wdrażaniu nowych projektów
- wprowadzanie nowych projektów Automotive od klienta i wprowadzanie ich do systemu
- zlecanie różnego typu etapów produkcji jak paint shop, montaż i wtrysk
- zamawianie części zakupowych na podstawie danych już założonych w systemie
- raportowanie do kierownika działu przedseri

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe;
- min rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie;
- znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

- wynagrodzenie 5000 - 7 000 zł brutto na - umowę o pracę
- praca w godzinach 8 00 - 16 00
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia,
dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
- świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
- dofinansowanie zajęć sportowych.

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Jaworzyńska
59220 Legnica
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com