← Wstecz | Drukuj

Projektant sieci WN / ARINET sp. z o.o.

Oferta z dnia: 11/01/2023

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN). Prowadzimy również dział konstrukcyjny, teletechniczny i geodezyjny.

Więcej na www.arinet.com.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant sieci WN
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

•opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych sieci elektroenergetycznych wysokiego i najwyższego napięcia,
•uzgadnianie projektów z instytucjami i gestorami sieci,
•nadzorowanie poprawności procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń i decyzji,
•współudział w negocjacjach z właścicielami nieruchomości,
•uczestnictwo w wizjach lokalnych, inwentaryzacjach
•współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.

Wymagania

•wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej
•znajomość programów – PLS-CADD, AutoCad, Pakiet Microsoft Office,
•prawo jazdy kat. B
•umiejętność organizacji pracy własnej oraz asystentów
•posiadanie uprawnień do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Oferujemy

•umowę o pracę,
•pracę z młodym, dynamicznym zespołem,
•zdobywanie wielu nowych doświadczeń,
•udział w projektach realizowanych dla klientów zagranicznych,
•pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•ubezpieczenie grupowe,
•kartę Multisport,
•niezbędne narzędzia pracy.

Forma kontaktu

m.kowalczyk@arinet.com.pl

Dane firmowe

ARINET sp. z o.o.
Toszecka 102/314
44-117 Gliwice
Email: m.kowalczyk@arinet.com.pl
WWW: www.arinet.com.pl