← Wstecz | Drukuj

Embedded Software Engineer (R&D) / Link2work sp.z o.o

Oferta z dnia: 13/01/2023
O firmie

Firma produkcyjna

Oferowana praca

Stanowisko: Embedded Software Engineer (R&D)
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Rozwijanie oprogramowania w języku C dla nowych produktów w obszarze przemysłu 4.0
Aktualizacja oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania
Testowanie oprogramowania i rozwijanie systemów testowych
Integracja oprogramowania z platformą sprzętową
Prowadzenie dokumentacji projektu oraz kodu zgodnie z obowiązującymi zasadami
Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla opracowanych rozwiązań
Współpraca z innymi działami w ramach realizowanych projektów

Wymagania

Umiejętność programowania w języku C
Wiedza dotycząca mikrokontrolerów (ARM Cortex M)
Dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane: elektronika, automatyka, informatyka i kierunki pokrewne)

Oferujemy

Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia
Pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku
Realny wpływ na projekty
Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki dla przemysłu 4.0.
Udział we wdrażaniu opracowanych projektów
Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
Konkurencyjne wynagrodzenie

lub telefon:
0048 752 325 580
0048 786 865 894

Dane firmowe

Link2work sp.z o.o
Krawiecka 7/4
45-023 Opole
Email: info@link2work.pl
WWW: link2work.pl