← Wstecz | Drukuj

Inżynier ds. Testów (R&D) / Link2work sp.z o.o

Oferta z dnia: 13/01/2023
O firmie

produkjca

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Testów (R&D)
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Tworzenie planów i specyfikacji testów
Przygotowywanie i opracowywanie procedur testów w oparciu o wymagania oraz specyfikację produktu
Projektowanie, budowanie i oprogramowywanie stanowisk testowych
Przeprowadzanie testów nowych urządzeń
Automatyzacja testów
Uczestniczenie w spotkaniach CCB (Change Control Board)
Tworzenie planu badań na zgodność prototypów i produktów z wymaganymi normami
Wykonywanie testów środowiskowych oraz testów kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechatronika, elektronika, lub pokrewne)
Umiejętność programowania (mile widziana znajomość PLC)
Co najmniej 2-3 letnie komercyjne doświadczenie jako automatyk lub tester
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Znajomość komponentów automatyki przemysłowej (czujniki, sterowniki PLC)
Wiedza z zakresu sieci przemysłowych
Znajomość urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne)
Komunikatywność i umiejętność współpracy
Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne podejście

Oferujemy

Pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku
Realny wpływ na projekty
Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki dla przemysłu 4.0.
Udział we wdrażaniu opracowanych projektów
Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań
Konkurencyjne wynagrodzenie

Forma kontaktu

Email lub telefon:
0048 57203250580, 0048 786 865 894.

Dane firmowe

Link2work sp.z o.o
Krawiecka 7/4
45-023 Opole
Email: info@link2work.pl
WWW: link2work.pl