← Wstecz | Drukuj

INŻYNIER ELEKTRONIK / Nevomo Poland Sp.z.o.o.

Oferta z dnia: 10/03/2023

Nevomo to europejska firma z obszaru nowych technologii i twórca nowej generacji kolei dużych prędkości. Jako wiodący gracz w obszarze innowacji w branży zrównoważonej i inteligentnej mobilności, firma stworzyła unikalną technologię MagRail, pozwalającą na znaczącą poprawę wydajności istniejących kolejowych systemów transportowych i przeniesienie ich w zupełnie nowy wymiar.

Oferowana praca

Stanowisko: INŻYNIER ELEKTRONIK
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Na oferowanym stanowisku będziesz pracował/a nad:

• projektem przekształtnikowych układów zasilania i układów napędowych dla kolei magnetycznej oraz kolei hyperloop,
• rozwojem algorytmów sterowania silnikami liniowymi oraz przekształtnikowymi układami zasalania,
• implementacją systemów zarządzania i monitoringu układów przekształtnikowych,
• opracowaniem modeli numerycznych układów energoelektronicznych, prowadzenie badań symulacyjnych i hardware-in-the-loop,
• implementacją algorytmów sterowania na mikrokontrolerach sygnałowych,
• budową układów prototypowych oraz prowadzeniem badań eksperymentalnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika, energoelektronika, elektromechanika, automatyka, inżynieria pojazdów elektrycznych lub pokrewnym,
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy przekształtnikowych układach napędowych lub przekształtnikowych układach przetwarzania energii,
• wiedza z zakresu konstrukcji układów przekształtnikowych, algorytmów sterowania m.in. sterowania wektorowego, cyfrowego przetwarzania sygnałów, teorii sterowania, teorii przekształtników, modelowania dyskretnych układów dynamicznych,
• znajomość kontrolerów TI z rodziny C2000,
• doświadczenie w modelowaniu i symulacji układów przekształtnikowych (PLECS/PSIM/Simscape),
• doświadczenie w projektowaniu PCB,
• b. dobra znajomość języka C – programowanie mikrokontrolerów sygnałowych,
• mile widziana znajomość VHDL,
• dobra znajomość j. angielskiego (praca w międzynarodowym zespole).

Oferujemy

• nawiązanie współpracy ze światowej klasy firmą, aktywnie zajmującą się rozwojem technologii kolei magnetycznej inspirowanej hyperloopem, w ramach umowy o pracę,
• możliwość pracy w systemie zdalnym, hybrydowym bądź stacjonarnie z siedziby firmy w Warszawie,
• możliwość czynnego udziału w procesie rozwoju produktu od koncepcji do wdrożenia i certyfikacji,
• pracę w młodym, międzynarodowym, interdyscyplinarnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
• pakiet benefitów (m.in. Multisport, opieka zdrowotna),
• różnorodne możliwości kariery z długoterminową perspektywą rozwoju.

CV z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” prosimy przesyłać na adres: jobs@nevomo.com

Dane firmowe

Nevomo Poland Sp.z.o.o.
Mińska 63A/245
03-828 Warszawa
Email: p.adamowska@nevomo.tech