Inżynier PLC - praca w delegacjach zagranicznych / NEWCOLD POLAND OPERATIONS SP Z O.O.

Oferta z dnia: 17/03/2023

NewCold jest dostawcą usług w logistyce łańcucha chłodniczego, inwestującym w duże, wysoce zautomatyzowane mroźnie. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, mającą ambicję i potencjał, aby szybko stać się liderem rynku w dziedzinie nowoczesnych i zautomatyzowanych mroźni, oferującym także dodatkowe usługi łańcucha dostaw, takie jak transport i dystrybucja. Oferując zaawansowane usługi logistyczne na całym świecie, NewCold dąży do bycia kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw dla największych firm spożywczych. Wdrażamy najnowsze technologie, aby zapewniać bezpieczeństwo żywności w zrównoważony sposób. Stawiamy na długoterminową współpracę, która przynosi korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom, oraz tworzymy potencjał inwestycyjny, który umożliwia wprowadzanie rozwiązań logistycznych najnowszej generacji.

Stanowisko: Inżynier PLC - praca w delegacjach zagranicznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

utrzymanie systemów logistycznych w optymalnym stanie i zarządzanie związaną z tym administracją

zapewnienie poprawnej pracy sterowników PLC;

nadzór nad konserwacją zapobiegawczą – zapewnienie jej wykonywania zgodnie z harmonogramem serwisowym;

konsultacje z kierownikiem utrzymania ruchu i eksploatacji w sprawie przestojów w pracy systemu;

zapewnienie prawidłowego zakończenia aktualizacji dla różnych instalacji;

prowadzenie ewidencji, uzupełnianie logów, korygowanie danych zamówień i czynności procesowych w CMMS;

zbieranie danych z lokalnych WCS i analizowanie z sugestiami usprawnień;

przyjmowanie aktywnej roli w kierowaniu potencjalnymi usprawnieniami;

prowadzenie i szkolenie pracowników;

zapewnienie prawidłowego przekazania informacji pomiędzy różnymi zespołami;

sporządzanie instrukcji i SOP;

nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych (osoby trzecie).

Wymagania

doświadczenie na podobnym/tożsamym stanowisku;

wykształcenie wyższe techniczne;

uprawnienia w zakresie instalacji niskiego napięcia;

wysoki poziom znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie);

prawo jazdy

znajomość sterowników PLC (Siemens lub podobny system) i systemów sterowania, przetwornic częstotliwości oraz instalacji elektrycznych;

doświadczenie w pracy z komputerem (pakiety Windows);

zdolność do pracy w zamkniętych przestrzeniach, w zimnych pomieszczeniach, na wysokościach, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz;

dyspozycyjność do pracy w dni robocze i zmianowe (pogotowie techniczne działa całodobowo)

dyspozycyjność do pracy w delegacjach na wszystkich kontynentach i podróży do różnych miejsc w krótkim czasie.

Oferujemy

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne elastyczne formy współpracy;

prywatna opieka medyczna;

dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie;

kompleksowy program wdrożenia;

udział w realizacji innowacyjnych projektów z branży chłodniczej

CV prosimy o przesłanie na adres: recruitment.poland@newcold.com

Dane firmowe

NEWCOLD POLAND OPERATIONS SP Z O.O.
Taśmowa 7
02-677 Warszawa
Email: recruitment.poland@newcold.com