Specjalista ds. administracyjnych (branża budowlana) / Business Bridge Group

Oferta z dnia: 23/03/2023

Naszym filarem jest rekrutacja. Jako firma rekrutacyjna, od 13 lat znajdujemy wykwalifikowanych specjalistów dla firm głównie w Polsce, ale dotarliśmy też m.in. do Anglii, Irlandii, Włoch, Korei, Niemiec i Norwegii. Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu specjalistów, inżynierów, handlowców i menedżerów dla wielu branż, m.in. produkcyjnej, HVAC, meblarskiej, automotive, IT i usługowej. Ci, którzy na nas postawili, już wiedzą, że zawsze działamy do skutku.

Stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych (branża budowlana)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - firmy z branży budowlanej - osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Siechnice k. Wrocławia

Na tym stanowisku zajmiesz się:

kompleksową obsługą administracyjno - dokumentową spółki z branży budowlanej,
koordynacją obiegu dokumentów pomiędzy firmami podwykonawczymi, a księgowością,
ewidencją i archiwizacją faktur w wersji papierowej i elektronicznej,
przygotowywaniem i opracowywaniem zestawień, raportów etc.,
prowadzeniem rejestru poczty wychodzącej i przychodzącej.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

masz wykształcenie inżynieryjne, techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne),
posiadasz doświadczenie administracyjne w firmie z branży budowlanej - atut mile widziany,
jesteś osobą dobrze zorganizowaną i komunikatywną,
cechują Cię: odpowiedzialność,, terminowość oraz determinacja w działaniu,
nie jest Ci obca praca w miejscu o wysokiej dynamice i tempie działania,
dobrze poruszasz się w środowisku pakietu MS Office.

Oferujemy

Co zyskasz na tym stanowisku:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stałe godziny pracy,
niezbędne narzędzia pracy,
niekorporacyjną atmosferę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Dane firmowe

Business Bridge Group
Strzegomska
53-611 Wrocław
Email: rekrutacje@bbgroup.com.pl
WWW: https://www.bbgroup.com.pl/o-nas