← Wstecz | Drukuj

Technik Obsługi Obiektu - Teresin / Sodexo Polska

Oferta z dnia: 09/05/2023

Założona w 1966 roku w Marsylii przez Pierre'a Bellona, firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług poprawiających jakość życia – istotnego czynnika wpływającego zarówno na wyniki indywidualne pracowników, jak i całej organizacji. Działając w 53 krajach, Sodexo każdego dnia obsługuje 100 milionów konsumentów poprzez unikalne połączenie usług żywieniowych, kompleksowej obsługi nieruchomości, usług zarządzania miejscem pracy, a także kompleksowych usług motywacyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Obsługi Obiektu - Teresin
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Sodexo obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

Miejsce pracy: Teresin

Zakres Obowiązków:

Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu (centrum logistyczne),
Wykonywanie nieskomplikowanych prac konserwacyjnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych,
Uczestniczenie w przeglądach i odbiorach technicznych,
Reagowanie na sytuacje awaryjne i usterki techniczne,
Raportowanie i prowadzenie bieżącej dokumentacji wykonywanych prac,
Monitoring mediów.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości lub posiadanie wykształcenia kierunkowego (min. zawodowego),
Mile widziane doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym oraz uprawnienia SEP Gr.1 do 1kV w zakresie eksploatacji,
Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialne podejście do pełnionych obowiązków.

Oferujemy

Oferujemy:

Pracę na pełen etat,
Zatrudnienie na umowę o pracę!
Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, Multisport, bony na świeta (wg regulaminu), premia uznaniowa,
Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą

Forma kontaktu

email: monika.rydz@sodexo.com
lub numer telefonu:602 318 714

Dane firmowe

Sodexo Polska
Jutrzenki 137
02-231 Warszawa
Email: monika.rydz@sodexo.com
WWW: https://pl.sodexo.com/o-nas.html