← Wstecz | Drukuj

Inżynier(-ka) Budowy / specjalność budowlana / Skanska

Oferta z dnia: 14/11/2023

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier(-ka) Budowy / specjalność budowlana
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Budownictwa Ogólnego w Warszawie i wesprzyj rozwój budownictwa komercyjnego w Skanska.

Będziesz zajmować się:
- sprawdzaniem i sporządzaniem obmiarów i kosztorysów robót
- uczestniczeniem w rozliczaniu robót w podwykonawstwie i siłach własnych, przygotowywaniu protokołów rozliczeniowych
- wspieraniem przełożonego w nadzorze nad pracami podwykonawców i sił własnych w zleconym zakresie
- współprowadzeniem kontraktacji na projekcie, tworzeniem zapytań, analizą ofert, przygotowaniem zestawień ofert
- przygotowywaniem/ prowadzeniem/ nadzorowaniem/ archiwizowaniem dokumentacji w ramach przydzielonych prac na budowie (technicznej, odbiorowej i powykonawczej)
- przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

- posiadasz wykształcenie wyższe budowlane
- posiadasz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte na realizacjach w budownictwie kubaturowym
- chcesz zdobyć/ rozszerzyć swoje doświadczenie zawodowe w specjalności ogólnobudowlanej
- wiążesz swoją przyszłość z branżą budowlaną
- dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś osobą zorganizowaną
- znasz pakiet MS Office, program AutoCad
- posiadasz prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

- doświadczenie niezbędne do zdobycia uprawnień budowlanych
- praca po stronie GW na dużych i różnorodnych projektach
- projekty realizowane w oparciu o innowacje i dbałość o środowisko
- możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- możliwość bezpośredniej współpracy z ekspertami w kompetencji kubaturowej i branż towarzyszących
- praca w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy
- kultura organizacyjna opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
- dostęp do kursów języka angielskiego i różnorodnych szkoleń branżowych (techniczne, kompetencyjne, IT i inne)
- dbałość o dobrostan pracownika (webinary i szkolenia profilaktyczne, tydzień bezpieczeństwa)
- umowa o pracę
- rozliczanie godzin nadliczbowych
- szeroka oferta benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, wczasy pod gruszą, ZFŚS)
- dofinansowanie zdobycia uprawnień budowlanych
- system premiowy
- Program Akcji Pracowniczych Skanska
- wolontariat pracowniczy
- odzież robocza

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska
Al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl
WWW: www.skanska.pl