← Wstecz | Drukuj

Kierownik(-czka) Robót / specjalność budowlana / Skanska SA

Oferta z dnia: 14/11/2023

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik(-czka) Robót / specjalność budowlana
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Budownictwa Ogólnego w Warszawie i wesprzyj rozwój budownictwa komercyjnego w Skanska.

Będziesz zajmować się:
planowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem wykonania robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót
nadzorem i koordynacją prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji
współtworzeniem harmonogramu prac na budowie i kontrolą terminowości wykonywanych prac
weryfikacją dokumentacji projektowej
wyszukiwaniem i wprowadzaniem zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac
współprowadzeniem kontraktacji na projekcie, tworzeniem zapytań, analizą ofert, przygotowaniem zestawień ofert
opracowywaniem dokumentacji powykonawczej
nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

posiadasz wykształcenie wyższe budowlane
masz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności ogólnobudowlanej
posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną
znasz pakiet MS Office, program AutoCad
posiadasz prawo jazdy kat. B
znajomość jęz. angielskiego  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

pracę po stronie GW na dużych i różnorodnych projektach
projekty realizowane w oparciu o innowacje i dbałość o środowisko
możliwość podnoszenia umiejętności menadżerskich
pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy
kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
dostęp do kursów języka angielskiego i różnorodnych szkoleń branżowych (techniczne, kompetencyjne, IT i inne)
dbałość o dobrostan pracownika (webinary i szkolenia profilaktyczne, tydzień bezpieczeństwa)
programy rozwojowe, programy wymiany międzynarodowej
umowę o pracę
rozliczanie godzin nadliczbowych
szeroką ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, wczasy pod gruszą, ZFŚS, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych)
możliwość opłacania składek w PIIB
system premiowy
Program Akcji Pracowniczych Skanska
wolontariat pracowniczy

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska SA
Al. Solidarności
00-877 Warszawa
Email: aneta.ceglinska@skanska.pl
WWW: www.skanska.pl