← Wstecz | Drukuj

Inżynier budowy / Grinea

Oferta z dnia: 02/04/2024

Od 1976 roku działamy w sektorze budownictwa elektroenergetycznego. Bazę naszej Spółki stanowią doświadczenie i wiedza inżynierska jednego z największych przedsiębiorstw z branży elektroenergetycznej w Polsce - ZWSE Rzeszów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom biznesowym i technologicznym, zdobywaliśmy doświadczenia w nowych obszarach i na nowych rynkach. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, dziś należymy do ścisłej czołówki firm zapraszanych do współpracy przez najbardziej wymagających Inwestorów w branży.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• nadzór nad realizacją obiektów budowlanych w sposób zgodny z wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami robót,
• wsparcie przy opracowywaniu harmonogramów prowadzenia prac budowlanych i planu zamówień materiałowych,
• koordynowanie prac podwykonawców,
• kontrolę terminowości i jakości wykonywanych prac,
• przygotowywanie dokumentacji budowy,
• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
• dobrą współpracę z członkami zespołu projektowego.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia wyższego o profilu elektrotechnicznym lub elektrycznym,
• umiejętności analizowania dokumentacji projektowej i technicznej oraz harmonogramu robót,
• gotowości do częstych podróży służbowych,
• samodzielności i rzetelności,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Firma oferuje:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bez okresu próbnego, pierwsza umowa na okres 12-15 miesięcy, następnie na czas nieokreślony
• podnoszenie kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
• prywatną opiekę medyczną – Luxmed,
• samochód służbowy do celów prywatnych,
• dodatkowy dzień wolny po 12 miesiącach,
• program wdrożenia do obowiązków i specyfiki firmy trwający 3 tygodnie.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie i chcesz dołączyć do zespołu Grinea, aplikuj już teraz!

praca@grinea.eu

Dane firmowe

Grinea
Przemysłowa 1
35-105 Rzeszów
Email: praca@grinea.eu
WWW: https://grinea.eu/pl/