← Wstecz | Drukuj

Graphic Designer / Gowork.pl

Oferta z dnia: 29/11/2023

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku. Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Oferowana praca

Stanowisko: Graphic Designer
Nr ref.: graf11
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations

Opis stanowiska

Jako Graphic Designer wprowadzisz nową energię i dynamikę w nasze marketingowe kreacje. Szukamy osoby pełnej pasji, kreatywności oraz zdolności do wizualnego opowiadania historii poprzez wyjątkowe projekty graficzne.

Wymagania

Podstawowa znajomość HTML i CSS.
Doświadczenie w tworzeniu grafik dla internetu.
Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe, w tym Photoshopa, Illustratora i InDesign, Figmy.
Zrozumienie zasad składu i przygotowania materiałów do druku.
Śledzenie trendów w dziedzinie kreacji materiałów graficznych.
Pasja do komunikacji wizualnej, ilustracji i infografiki.
Kreatywność, oryginalność pomysłów i zdolność do tworzenia niebanalnych rozwiązań graficznych.
Umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy zespołowej.
Dobra organizacja czasu pracy, która pomaga w efektywnym wykonywaniu zadań.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy.
Możliwość tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym.
Pracę w trybie hybrydowym.
Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie.
Prywatną opiekę medyczną.
Dofinansowanie do zajęć sportowych.
Przyjazną atmosferę pracy!

Forma kontaktu

CV na adres praca-cv@gowork.pl

Dane firmowe

Gowork.pl
ul. Wirażowa 124 A
02-145 Warszawa
Email: lukasz.stanek@gowork.pl
WWW: https://www.gowork.pl