Mechanical Design Engineer / Precision Systems Engineering Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 13/12/2023

Firma Precision systems Engineering zajmuje się opracowywaniem i budową maszyn na indywidualne zamówienie klienta. Działamy w obszarze medycznym,elektrydczym, elektroakustycznym i wielu innych

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanical Design Engineer
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

•Tworzenie koncepcji maszyny/oprzyrządowania
•Przygotowanie dokumentacji 2D i 3D w programie SolidWorks
•Zamówienie części mechanicznych do projektowanych maszyn i urządzeń na podstawie opracowanej dokumantacji konstrukcyjnej
•Kooperacja z dostawcą zewnętrznym/wewnętrznym ( jeśli jest wymagana) oraz opiniowanie i rekomendacja ofert dostawcóo.
•Konsultacje w zakresie montażu i walidacji, współpraca przy testowaniu maszyn/oprzyrządowania

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne
•Zanjomość SolidWorks
•Znajomość języka angielskiego B1
•Mechanika: rysunek techniczny
•Podstawy automatyki i pneumatyki

Oferujemy

•Praca w systemie hybrydowym
•Umowa o pracę
•ZFŚS
•Multisport
•Medicover
•Możliwość dofinansowania do nauki języka obcego
•Możliwość dofinansowania do studiów

Forma kontaktu

Aplikacje proszę wysyłać na maila pko@pse-pl.com

Dane firmowe

Precision Systems Engineering Sp. z o.o.
Gdańska
70-661 Szczecin
Email: patrycja.ciesielska91@gmail.com