Serwisant ds uzdatniania wody / CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca

Oferta z dnia: 10/01/2024
O firmie

Produkcja i dystrybucja chemii i urządzeń dla przemysłu

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant ds uzdatniania wody
Miejsce pracy: MysłOwice / śląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Instalowanie, uruchamianie, serwis i przeglądy urządzeń do uzdatniania wody

Wymagania

Prawo jazdy kat. B

Obowiązkowość i zaangażowanie, odpowiedzialność

Doświadczenie praktyczne w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, mile widziana znajomość zagadnień elektryki w tym obszarze,

Mobilność, zdolności manualne

Oferujemy

Umowę o pracę

Szkolenia produktowe i zawodowe

Warunki zatrudnienia w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie

Zatrudnienie na okres stały

Forma kontaktu

CV wysłane na adres mailowy: ct@ct-technik.com.pl

Dane firmowe

CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca
Pl. Mieroszewskich 2
41-400 Mysłowice
Email: ct@ct-technik.com.pl
WWW: www.ct-technik.com.pl