← Wstecz | Drukuj

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA / Polaqua sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/02/2024
O firmie

Firma budująca drogi ekspresowe i autostrady.

Oferowana praca

Stanowisko: SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Miejsce pracy: WóLka Kozodawska / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

ZADANIA:
• Nadzorowanie przestrzegania przepisów w zakresie ochrony środowiska na kontraktach budowlanych;
• Identyfikowanie aspektów oddziaływania na środowisko naturalne i podejmowanie działań mających na celu ograniczenie tego wpływu na prowadzonych kontraktach;
• Prowadzenie dokumentacji środowiskowej oraz sporządzanie wymaganych sprawozdań
i raportów z zakresu środowiska (BDO, KOBIZE, opłat za korzystanie ze środowiska);
• Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie ochrony środowiska;
• Współpraca z kierownictwem kontraktów w zakresie realizacji wymagań środowiskowych,
w tym wsparcie w uzyskiwaniu właściwych dokumentów/pozwoleń środowiskowych;
• Wykonywanie przeglądów wewnętrznych w zakresie przestrzegania wymagań i norm ochrony środowiska oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach;
• Współpraca z firmami zewnętrznymi, nadzorem środowiskowym oraz organami kontrolnymi
w zakresie ochrony środowiska;
• Tworzenie dokumentów oraz realizacja zadań związanych z wymogami normy ISO 14001:2015;
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, identyfikacja niezgodności oraz wdrożenie odpowiednich działań naprawczych zgodnie z obowiązującymi w firmie systemami zarządzania.

Wymagania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewny;
• Min. 2-letnie oświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze ochrony środowiska;
• doświadczenie w sporządzaniu raportów oraz sprawozdań do organów ochrony środowiska (KOBIZE, BDO);
• Uprawnienia na audytora wewnętrznego minimum z zakresu ISO 14001:2015, dodatkowym atutem będzie znajomość norm: ISO 9001 i ISO 45001;
• Prawo jazdy kat B., dyspozycyjność do podróży służbowych;
• Programy komputerowe: Microsoft Office;
• Dobra znajomości języka angielskiego, język hiszpański - mile widziany;
• Samodzielność i dyspozycyjność;
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;
• Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.

Forma kontaktu

msowa@polaqua.pl

Dane firmowe

Polaqua sp. z o.o.
Dworska 1
05-500 Wólka Kozodawska
Email: msowa@polaqua.pl
WWW: www.polaqua.pl