Kierownik Robót Mostowych_Koordynator Robót Mostowych / DETAL MOSTY Piotr Włoch, Krzysztof Grodzicki s.c.

Oferta z dnia: 19/04/2024
O firmie

Miejsce pracy:
Biuro firmy znajduję się w Biertowicach koło Myślenic (małopolska)
Realizujemy zadania na terenie województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego i małopolskiego.
Poszukujemy pracownik

Stanowisko: Kierownik Robót Mostowych_Koordynator Robót Mostowych
Miejsce pracy: SułKowice / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- bezpośredni kontakt z przedstawicielami Zamawiającego na prowadzonych budowach
- ustalanie harmonogramów robót z bezpośrednim nadzorem poszczególnych budów
- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych/logistycznych/kadrowych z bezpośrednim nadzorem poszczególnych budów
- kontrola terminowości i prawidłowości wykonanych prac pod względem technicznym
- zlecanie działu technicznu zadań celem pozyskania niezbędnych zasobów do wykonania robót - usługodawców, materiałów itp
- współpraca z działem technicznym celem prowadzenia dokumentacji budowy
- praca hybrydowa łącząca pracę w biurze z bieżącymi wyjazdami na realizowane budowy

Wymagania

-ukończone studia kierunkowe inż. lub mgr
- doświadczenie w kierowaniu robotami mostowymi
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów na budowy oddalone od miejsca zamieszkania

Oferujemy

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- pracę z w przyjaznej atmosferze oraz z dynamicznym i młodym zespołem
- niezbędne narzędzia do pracy

Forma kontaktu

telefon: 886472870
email: kadry@detalmosty.pl albo detal@detalosty.pl

Dane firmowe

DETAL MOSTY Piotr Włoch, Krzysztof Grodzicki s.c.
Biertowice
32-440 Sułkowice
Email: kadry@detalmosty.pl
WWW: detalmosty.pl