Inzynier Budowy - Roboty Mostowe bez doświadczenia / DETAL MOSTY Piotr Włoch, Krzysztof Grodzicki s.c.

Oferta z dnia: 19/04/2024

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko:
Inżynier Budowy Robót Mostowych.
Miejsce pracy:
Obecnie rekrutujemy na budowy na Mazowszu oraz na Podkarpaciu.
Poza tym realizujemy zadania na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego, i świętokrzyskiego

Stanowisko: Inzynier Budowy - Roboty Mostowe bez doświadczenia
Miejsce pracy: SułKowice / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- Koordynacja oraz nadzór robót mostowych
- Współpraca z biurem technicznym w zakresie zgłaszania zapotrzebowania sprzętowo – materiałowego
- Bieżąca organizacja placu budowy oraz zaplecza socjalnego

Wymagania

- Nie wymagamy doświadczenia w budownictwie mostowym, swoją ofertę kierujemy również do absolwentów, studentów zaocznych który chcą rozpocząć pracę w Wykonawstwie
- Wykształcenie wyższe budowlane
- Prawo jazdy kategorii B
- Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

- Umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Niezbędne narzędzia pracy
- Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

Forma kontaktu

telefon: 886472870
email: kadry@detalmosty.pl lub detal@detalmosty.pl

Dane firmowe

DETAL MOSTY Piotr Włoch, Krzysztof Grodzicki s.c.
Biertowice
32-440 Sułkowice
Email: kadry@detalmosty.pl
WWW: detalmosty.pl