← Wstecz | Drukuj

Technolog Drewna / FAKRO

Oferta z dnia: 21/06/2024

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog Drewna
Miejsce pracy: Nowy SąCz / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Miejsce Pracy: Nowy Sącz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem.

Zakres obowiązków:

nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych
tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych
analiza kosztów produkcji elementów drewnianych
analiza stanów magazynowych półfabrykatów drewnianych

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia drewna)
mile widziana praca na podobnym stanowisku
znajomość technologii obróbki drewna
umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych
umiejętność pracy w zespole
wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
prawo jazdy kat. B
otwartość na nowe doświadczenia
gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
szkolenia i możliwość rozwoju
kursy językowe
dofinansowanie kart sportowych
atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
dofinansowanie opieki medycznej
parking pracowniczy
bonusy świąteczne
dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Zapraszamy do aplikowania przez: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/nowy-sacz/#212308

Dane firmowe

FAKRO
Węgierska
33-300 Nowy Sącz
Email: praca@fakro.pl
WWW: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/nowy-sacz/