← Wstecz | Drukuj

Inżynier Jakości Dostawców / BERGMAN Engineering Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 24/04/2012
O firmie

www.bergman-engineering.com

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Jakości Dostawców
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Bergman Engineering dla swojego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości Dostawców
Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
- analiza jakościowa komponentów
- udział w wyborze nowych dostawców
- ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta
- planowanie i przeprowadzanie auditów u dostawców
- rozwój nowych produktów u dostawców (APQP)
- raportowanie postępów oraz zatwierdzenie części – PPAP
- nadzór nad jakością dostaw
- prowadzenie rozliczeń reklamacji z dostawcami
- weryfikacja i przygotowanie procedur, instrukcji jakościowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- zarządzanie zatwierdzeniem wyrobu wg wymagań PPAP
- znajomości zagadnień APQP/PPAP/ FMEA
- praktyczna znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość wymagań klientów branży motoryzacyjnej
- znajomość normy ISO/TS 16949
- kurs audytora wewnętrznego
- gotowość do częstych podroży służbowych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

jagoda.dlubak@bergman-engineering.com

z nazwą stanowiska w tytule.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy również o załączenie klauzuli: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dane firmowe

BERGMAN Engineering Sp. z o.o.
Ruska
50-079 Wrocław
Email: jagoda.dlubak@bergman-engineering.com