Inżynier Automatyk/ E&C ze znajomością systemów IT / P4 CONSULTING

Oferta z dnia: 30/07/2015

P4 CONSULTING jest młoda, dynamicznie rozwijająca się i działająca na rynku międzynarodowym firma specjalizująca się w szeroko pojętym doradztwie technicznym dla swoich klientów. U podstaw sukcesu leży wysoki współczynnik orientacji na potrzeby klienta, wysoka elastyczność, podejście holistyczne oraz dostarczanie wyjątkowych, innowacyjnych rozwiązań. Styl pracy oparty jest na współdziałaniu zespołu złożonego ze zmotywowanych, kreatywnych i kompetentnych członków.

Stanowisko: Inżynier Automatyk/ E&C ze znajomością systemów IT
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- Planowanie, Projektowanie i Realizacja systemów E&C na produkcji i w logistyce
- Programowanie PLC/PC systemów sterowników (głownie: Siemens/ Rockwell/ Beckhoff – znajomość innych jest dodatkowym atutem)
- Zapewnienie bezpieczeństwa systemu; spełnienie wymogów certyfikacji CE (np. Zarzadzanie ryzykiem) oraz obowiązujących w dokumentacji standardów
- Realizacja: Zasilanie/ Oświetlenie/ architektura sieciowa/ HMI/ SCADA systemy/ IT systemy / etc.
- Tworzenie rysunków elektrycznych: E-PLAN P8 / AUTOCAD ELECTRICAL – zgodnie ze standardami klienta jak również normami międzynarodowymi
- Znajomość urządzeń peryferyjnych/ systemów sterowania/ robotyki/ etc.
- Inżynieria (concept, podstawa, detal), Specyfikacje, Follow-up dostawców, nadzorowanie instalacji, przekazywanie, wsparcie uruchomienia, sporządzanie dokumentacji

Wymagania

- ukończone i potwierdzone dyplomem studia inżynierskie na kierunku Automatyka & Robotyka/ Inżynieria Elektryczna/ Mechatronika
- pierwsze profesjonalne, praktyczne doświadczenia zdobyte w obszarze zgodnym z opisem
- płynny język angielski w mowie i piśmie, kolejny język będzie dodatkowym atutem (zwłaszcza dobrze widziany jez. niemiecki)- umiejętność pracy samodzielnej jak również w strukturach zespołu/ umiejętność zarzadzania projektem
- dobra znajomość MS-OFFICE
- gotowość odbywania podróży służbowych
- praktyczne doświadczenia zdobyte w trakcie praktyk studenckich i innych realizowanych uprzednio projektów

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Prace przy międzynarodowych, prestiżowych projektach, zróżnicowany zakres zadań
- Profesjonalny rozwój/ pełne motywujących wyzwań zadania/ możliwość szybkiego przejmowania odpowiedzialności i awansu
- Nowoczesne i elastyczne środowisko pracy/ otwarta komunikacje

Forma kontaktu

hr@p4-consulting.com
Nourdin Akaouch

Dane firmowe

P4 CONSULTING
Chorzowska 108
44-121 Warszawa
Email: hr@p4-consulting.com