← Wstecz | Drukuj

Inżynier sprzedaży (kable i łożyska) / ProfAs

Oferta z dnia: 26/08/2015

Międzynarodowa firma z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe , systemy automatyzacji).

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier sprzedaży (kable i łożyska)
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Doradztwo techniczne w zakresie systemów zasilania, prowadników kablowych i kabli,
Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
Utrzymywanie relacji z klientami, kontakt posprzedażowy,
Monitoring konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych ,
Aktywne działania handlowe na podległym terenie
Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
Udział w targach, imprezach branżowych,
Kontakt z Zarządem w Niemczech

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne/wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika, itp.),
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Wysoka komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
Samodzielność i kreatywność w działaniu,
Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, na umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą oraz możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer

Aplikacje prosimy przesyłać drogą mailową na adres m.siciarz@profas.com.pl

Dane firmowe

ProfAs
al. Solidarności 117
00-140 Łódź
Email: m.siciarz@profas.com.pl