Specjalisty ds. rozwoju systemów logistycznych / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 08/11/2016
O firmie

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalisty ds. rozwoju systemów logistycznych
Miejsce pracy: Bieruń / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•Szacowanie procesów logistycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych
•Kalkulacja i optymalizacja kosztów logistyki
•Analiza poszczególnych procesów i stanowisk pracy, diagnoza potencjalnych obszarów do poprawy i doskonalenie zgodnie z metodologią Lean Manufacturing, WCM
•Zapewnienie realizacji wytyczonych działań/projektów mających na celu poprawę efektywności;
•Inicjowanie innowacyjności w obszarze infrastruktury technicznej;

Wymagania

•Wykształcenie wyższe preferowane zarządzanie produkcją, logistyka, ekonomia
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Teoretyczna znajomość gospodarki magazynowej, znajomość procesów produkcyjnych oraz narzędzi Lean Manufaturing
•Bardzo dobra znajomość MS Office
•Duże zdolności analityczne oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy

•Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Program wdrożeniowy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 135
43-150 Bieruń
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl