← Wstecz | Drukuj

Projektant drogowy / Mosty Katowice Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 14/12/2016

MOSTY KATOWICE Spółka z o.o. powstała w październiku 1998 r., od początku swojej działalności świadcząc kompleksowe usługi projektowe w branżach: inżynieryjnej, mostowej, drogowej, ogólnobudowlanej oraz infrastruktury technicznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant drogowy
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

- wykonywanie projektów,
- przygotowanie dokumentacji projektowej,
- uzgodnienia międzybranżowe.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenia przy sporządzaniu projektów wykonawczych, budowlanych i koncepcji technicznych w środowisku CiViL 3D, Infra Works, , Map 3D
• uprawnienia do projektowania bez ograniczeń (projektant),
• umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu Infrastructure Disign Suite Premium i Ultimate,
• dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w zespole ambitnych projektantów,
• pracę nad ciekawymi projektami,
• możliwość rozwoju i awansu,
• kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.

Forma kontaktu

paweltelicki@mostykatowice.com.pl

Dane firmowe

Mosty Katowice Sp. z o.o.
ul. Rolna 12
40-555 Katowice
Email: renatablachecka@mostykatowice.pl
WWW: http://www.mostykatowice.pl/