Magazynier - Operator wózka widłowego / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

LOGSTOR to skandynawski koncern, lider w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. Globalnie zatrudniamy 1200 pracowników w 8 zakładach produkcyjnych w Europie; w Polsce zatrudniamy ponad 500 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

W związku ze zwiększoną ilością zleceń produkcyjnych poszukujemy chętnych i odpowiedzialnych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego
Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za kompletowanie materiałów oraz dostarczanie na produkcję
- przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
- załadunki i rozładunki wózkiem widłowym
dbałość o stany magazynowe

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
- umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR (do końca września 2017, z możliwością przedłużenia na stałe)
- bogaty pakiet socjalny
- opiekę medyczną
- pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Proszę przesłać swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@logstor.com

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Wyczółkowskiego 115
44-100 Gliwice
Email: natno@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/pl/o-firmie/kariera/przeszukaj-og%C5%82oszenia-o-prac%C4%99